Komentāri
Krievija veic uzlidojumus; bombardēts tiek Brīvās Sīrijas armijas štābs
Foto: AFP / LETA

Krievija paziņojusi par jauniem veiksmīgiem uzlidojumiem tā dēvētās Islāma valsts pozīcijām Sīrijā, savukārt Sīrijas opozicionāri norāda, ka bombardēti nevis Islāma valsts kaujinieki, bet gan Brīvās Sīrijas armijas štābs valsts ziemeļos.

Uzlidojumā viens cilvēks gājis bojā, bet vēl desmit ievainoti, un tie visi bijuši Brīvās Sīrijas armijas karotāji. Krievijas lidmašīnas kopš 30. septembra veic uzlidojumus Sīrijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Maskava apgalvo, ka gaisa triecieni vērsti pret teroristu organizācijas Islāma valsts pozīcijām, bet Rietumi un Sīrijas prezidenta Asada opozicionāri pārmet Krievijai, ka uzlidojumos cietuši galvenokārt Sīrijas mērenie nemiernieki, kas cīnās pret Damaskas režīmu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl