Krievijā varētu samazināt naftas ieguves apjomus

Komentāri
Krievijā varētu samazināt naftas ieguves apjomus
Foto: REUTERS/SCANPIX

Ekonomiskās situācijas dēļ Krievijā varētu sarukt naftas ieguves apjomi, paziņojis Krievijas enerģētikas ministrs.

”Šogad mēs sagaidām naftas un dabasgāzes kondensāta ieguves pieaugumu, kas varētu būt aptuveni 3,4 miljonu tonnu apmērā jeb par 0,7%. 2015. gadā naftas ieguve palielināsies būs 525 miljoni tonnu,” ministra teikto citē Krievijas laikraksts Kommersant.

”Kopumā ministrija neizslēdz risku, ka esošajā ekonomiskajā situācijā naftas ieguves apjomi var arī būt mazāki,” sacīja ministrs.

Jau ziņojām, ka Krievijas rubļa vērtības krituma dēļ valstī sagaidāma gan jostu savilkšana, gan pamatīga inflācija. “Krievijas patērētājiem nebūs daudz naudas, ko tērēt,” intervijā raidījumam 900 sekundes sacīja Latvijas Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētājs Jānis Platais.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl