3 komentāri

Šogad Krievijā 9. maija Uzvaras dienas parādē pirmo reizi apskatei bija izlikta arktiskiem laikapstākļiem piemērota kara tehnika, apstiprinot novērojumus, ka Krievija pašlaik aktīvi izvērš savu militāro klātbūtni Arktikā un pat būvē tur savas karabāzes.

Atbalss no Uzvaras dienas šogad bija jūtama arī Baltijas valstu galvaspilsētās – Tallinā un Viļņā. Tāpat kā Latvijas lielākajās pilsētās, arī tur ar gadiem jau pierasts, ka Otrā pasaules kara beigas tiek pieminētas 9. maijā, nevis 8. maijā, kā daudzviet Eiropā. Tiek ziņots, ka parādes laikā nebija ne provokāciju, ne sadursmju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Es
 • smits
  +1 +1 0

  smits

  Pēc būtības militārā parāde ir militārisma izpausme, tamdēļ vērtējama kā negatīva!
  Mums tas vēl no padumjajiem laikiem mantojumā nāk :)))
  Svētkos lai soļo godasadzes garnizons un viss!
  Un, ja kādam latvietim te ļoti patikusi kremļa laukumā noritejusī paradē, tad labāk lai tur muti, savādāk ieskaitīsim latviešu tautas nodevējos!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl