3 komentāri
Krievija uzliek veto starptautiska tribunāla izveidei Ukrainā notriektās lidmašīnas lietā
FOTO: SCANPIX

Krievija uzlikusi veto ANO Drošības padomes rezolūcijai par starptautiska tribunāla izveidošanu pērn virs Austrumukrainas notriektās Malaizijas pasažieru lidmašīnas lietā.

11 no kopumā 15 Drošības padomes dalībvalstīm atbalstīja rezolūciju, kuru bija izstrādājusi Austrālija, Beļģija, Malaizija, Nīderlande un Ukraina. Krievijas soli asi nosodījis Austrālijas ārlietu ministre, norādot, ka veto nozīmē atbalstu Ukrainā notikušajām zvērībām.

”Tas būtu neiedomājami, ja padome tagad nepiedalītos lietas izmeklēšanā. Tie, kas atbild par Ukrainā notikušo katastrofu, tagad oficiāli var slēpties aiz Krievijas veto,” norādīja Austrālijas ārlietu ministre Džūlija Bišopa.

Maskava norāda, ka grib, lai vispirms tiktu pabeigta Nīderlandes vadītā starptautiskā izmeklēšana, un tad uzsākt starptautisko izmeklēšanu.

Jau vēstīts, ka Rietumi un Kijeva uzskata, ka Malaizijas lidmašīnu notriekuši Krievijas finansētie teroristi. Maskava šādus apgalvojumus noliedz.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl