Krievija uzliek veto starptautiska tribunāla izveidei Ukrainā notriektās lidmašīnas lietā

3 komentāri
Krievija uzliek veto starptautiska tribunāla izveidei Ukrainā notriektās lidmašīnas lietā
FOTO: SCANPIX

Krievija uzlikusi veto ANO Drošības padomes rezolūcijai par starptautiska tribunāla izveidošanu pērn virs Austrumukrainas notriektās Malaizijas pasažieru lidmašīnas lietā.

11 no kopumā 15 Drošības padomes dalībvalstīm atbalstīja rezolūciju, kuru bija izstrādājusi Austrālija, Beļģija, Malaizija, Nīderlande un Ukraina. Krievijas soli asi nosodījis Austrālijas ārlietu ministre, norādot, ka veto nozīmē atbalstu Ukrainā notikušajām zvērībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tas būtu neiedomājami, ja padome tagad nepiedalītos lietas izmeklēšanā. Tie, kas atbild par Ukrainā notikušo katastrofu, tagad oficiāli var slēpties aiz Krievijas veto,” norādīja Austrālijas ārlietu ministre Džūlija Bišopa.

Maskava norāda, ka grib, lai vispirms tiktu pabeigta Nīderlandes vadītā starptautiskā izmeklēšana, un tad uzsākt starptautisko izmeklēšanu.

Jau vēstīts, ka Rietumi un Kijeva uzskata, ka Malaizijas lidmašīnu notriekuši Krievijas finansētie teroristi. Maskava šādus apgalvojumus noliedz.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl