Krievija un Ķīna kopīgi būvēs ostu

Komentāri
Krievija un Ķīna kopīgi būvēs ostu
Foto: Hector Garcia/Flickr

Krievija un Ķīna gatavojas kopīgi būvēt vienu no lielākajām ostām Āzijas ziemeļaustrumos, kas atradīsies Krievijai piederošajā Japāņu jūras piekrastē, ziņo mediji.

Plānots, ka ostas kravu caurlaidība būs 60 miljoni tonnu gadā, kas ļaus to pielīdzināt Lielbritānijas noslogotākajai ostai – Imingemai vai Havrai Francijā, savā tīmekļa vietnē trešdien norādīja Ķīnas valdības kontrolētais laikraksts “People’s Daily”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunā osta atradīsies Krievijas austrumos tikai 18 kilometrus no Ķīnas robežas.

Krievijas un Ķīnas līderi vienošanos par ostas būvi parakstījuši jau Āzijas Sadarbības un uzticības veidošanas konferencē (CICA), kas maijā notika Šanhajā, vēsta laikraksts.

Šī vienošanās ir kārtējā liecība par Pekinas un Maskavas arvien ciešāko sadarbību. Jau ziņots, ka Krievija un Ķīna sākusi darbu pie valstis savienojoša gāzesvada būves. Krievija piekritusi ik gadu 30 gadu garumā piegādāt Ķīnai 38 miljardus kubikmetru dabasgāzes. Savukārt Ķīna apņēmusies ar Krieviju veikt darījumu 400 miljardu ASV dolāru apmērā. Gāzesvada būvi plānots pabeigt 2019. gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl