Krievija sola rīkoties NATO paplašināšanās gadījumā

2 komentāri
Krievija sola rīkoties NATO paplašināšanās gadījumā
(Foto: LETA)

NATO paplašināšanās austrumu virzienā liks Krievijai spert atbilstošus soļus – tā šodien preses brīfingā paziņojis Krievijas Ārlietu ministrijas oficiālais pārstāvis Aleksandrs Lukaševičs, nepārprotami vēršoties pret Ukrainas ambīcijām sākt ceļu uz dalību NATO.

Dienu iepriekš Krievijas aizsardzības ministra vietnieks Anatolijs Antonovs paziņoja, ka Ukrainas iestāšanās NATO novedīs pie pilnīgas attiecību saraušanas Krievijas un NATO starpā un atjaunot tās būs praktiski neiespējami. Krievijas Ārlietu ministrijas pārstāvis pauda tikpat stingru pārliecību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krievijas Ārlietu ministrijas oficiālais pārstāvis Aleksandrs Lukaševičs norādīja: “Iespējamā alianses paplašināšanās austrumu virzienā novedīs pie ļoti nopietnām militāri politiskām nobīdēm ne tikai Eiropā, bet visā pasaulē. Tas tiešā veidā skars Krievijas drošības nacionālās intereses, liks mūsu valstij spert nepieciešamos adekvātos soļus”

NATO šogad pastiprināja klātbūtni Austrumeiropā, norādot, ka ir pierādījumi par Krievijas tiešu saistību ar prokrievisko dumpi Ukrainas austrumos, kas sekoja Kremlim lojālā prezidenta gāšanai Kijevā. Krievijas amatpersonu šīsnedēļas izteikumus gan var saistīt ar Ukrainas parlamenta lēmumu par valsts atteikšanos no neitralitātes statusa.

TOP komentāri

  • karmists
  • MÜLLER
    0 0 0

    MÜLLER

    Šķiet, ka krievi jau sen ir ielīduši pa dziļu Eiropā. Laiks būtu atgriezt Kenigsbergu īstajiem saimniekiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl