Krievija slīgst krīzē un aicina atcelt Rietumu sankcijas

4 komentāri

Izmantojot iespēju Minhenes drošības konferencē, Krievija aicinājusi atcelt Rietumu noteiktās sankcijas. Tās nenesot paredzēto politisko efektu un Eiropa tikai kaitē pati sev, zaudējot pozīcijas Krievijas tirgū.

Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs konferencē pauda nožēlu par Eiropas un Krievijas ekonomisko saišu sairumu. Viņaprāt, tas nesīs zaudējumus abām pusēm un nerisinās politisko saspīlējumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad mūsu starpā bija labas attiecības, mūsu ienākumi bija ap 400 miljardiem dolāru, tagad tie ir 235 miljardi. Tas nav patīkams scenārijs.

Tas protams nav labi. Un ir jāuzdod jautājums, vai sankcijas dod vēlamo politisko efektu uz ko cer Eiropas politiķi? Protams, ka nē. Lai gan Krievijas amatpersonu izteikumi neliecina par ārkārtēju stāvokli valstī, eksperti neslēpj, ka valstī valda krīze.

Krievijas ekonomiku grauj ļoti zemās naftas cenas, kas jau vairāk kā gadu turas aptuveni 30 dolāru līmenī par barelu. Naftas piedāvājums vēl joprojām pārsniedz pieprasījumu, tāpēc tās cena varētu vēl pazemināties.

Krievijas iedzīvotāji smagi izjūt rubļa kursa kritumu, īpaši pieaugušas pārtikas cenas.

Sadārdzinājums ir ļoti jūtams. Agrāk es maksāju daudz mazāk par tiem pašiem produktiem. Gandrīz par divdesmit procentiem mazāk. Īpaši dārgi palikuši dārzeņi.

Premjers Medvedevs aicina iedzīvotājus saglabāt maksimālu piesardzību tēriņos, jo visām sfērām naudas beigās varot arī nepietikt. To gan nevar attiecināt uz militāros tēriņiem, kas Krievijai turpina krietni paaugstināties.

TOP komentāri

 • SO.
  +1 +1 0

  SO.

  Krievija savos plašumos ir tik bagāta zeme kā varbūt neviena cita pasaulē.Ja vini visi strādātu, nekā netruktu.Mana tante-izsūtītā, stāstīja, ka tur pat slotaskāts zemē spēj atvases dzit.Tie krievu cilvēki, kas gribēja ar darbu pelnit, atmuka uz sejieni padomju laikā un sen jau ir integrējusies un pie pārticības te tikuši. Trako un bļaustās militāristi un viņu pēcteči, kas vienmēr PSRS uz citu rēkina dzīvojuši.
 • g.s.LV
  +1 +1 0

  g.s.LV

  lai krievi macas stradat tad nebus krize pasi uzprasas uz nepatiksanam tad blau ka nav ko est lai nelien eiropas darisanas
 • Inguna Neminska
  0 0 0

  Inguna Neminska

  Oi, NU CIK VAR !!!!!!!!!!! - A, ja shitaa ?

  1. No kaa ir sliktaak VIENIIGI ES - un vissliktaak VISIEM ES lauksaimniekiem ?
  - No sankcijaam pret Krieviju
  ..... ( Latvijai - labaak&sliktaak ... produkti UZ SHO BRIIDI gan leetaaki, bet pa lielam ekonomika veel dziljaakaa peecpusee),
  ...( Krievijai vienalga - pazhegosies, pazhegosies un aizies - potencials, taa saciit, pietiekoshs ),
  ............................ abettttt ASV - V SHOKOLADJE !!!
  - izputees ES lauksaimnieki un veel shis tas - buus, kur bushelmanju vistukaajas un GMO plashaa klaastaa gruust iekshaa - un PASHI kaa VAREES CENAS PUMPEET !

  2. No kaa ir LABAAK VIENIIGI ASV & Co ?
  - No KARA UKRAINAA.
  - No sankcijaam pret Krieviju .
  - No briivaas tirdznieciibas liiguma - iipashi peec tam, kad realizeesies - 1. p. .

  Un 3. - No imigrantu pasaakuma arii vinnee TIKAI ASV - jo :

  - ES ir ASV konkurents.
  Konkurentus vajag novaajinaat.
  Un ASV bija taa, kas IESAAKA pa to Afriku vandiities - krievi pat no Afganistanas bija laukaa, kad TAS VISS TIKA PASAAAKTS - ne ar krieviem jel kaadaa sakaraa tas SAAKAAS . Tapat kaa Maidanutija .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl