Krievija saskata iespējas attiecību uzlabošanai ar Ukrainu līdz ar Zelenska uzvaru prezidenta vēlēšanās

Brīnums nav noticis, un, kā jau tas tika prognozēts, Ukrainā būs jauns prezidents. Politikā nepieredzējušais komiķis Volodimirs Zelenskis vēlēšanās pārliecinoši uzvarēja pašreizējo valsts galvu Petro Porošenko. Viņa kritiķi gan ir nobažījušies, ka līdz ar prezidenta maiņu Ukraina varētu atgriezties Krievijas ietekmes sfērā.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • kukla

  kukla

  Šķērslis attiecību uzlabošanai ar Krievijas kaimiņiem ir vienmēr bijis Pūķins ar saviem čekistiem, ne jau Porošenko vai kāds cits.
 • Serf

  Serf

  Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!
 • cerība laba lieta

  cerība laba lieta

  Bet kamēr Kremlī sēdās fanatiski krievu šovinisti, tikmēr Krievijas attieksmē pret kaimiņvalstīm nekas nemainīsies. Ja šīs valstis, tomēr, grib atteikties no savas neatkarības un ir ar mieru pakļauties Krievijai — tad cita lieta.
 • 'jērmalnieks

  'jērmalnieks

  Tie, kuri organizēja maidana apšaušanu ,pārvalda valsts varu un ticiet ,tiks organizēts nelaimes gadījums darbā!Nu neļaus tēvoči novirzīties no kursa.
 • bauris

  bauris

  Nē tikai ne to,mūsu saimniekiem nebūs kur pārdot bruņojumu !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!