Komentāri
Krievija sākusi vērienīgu kratīšanu Ukrainas konfekšu Roshen ražotnē
Foto: EPA/LETA

Pamatojoties ar aizdomām par krāpšanos ar nodokļiem, Krievija trešdien sākusi vērienīgu kratīšanu Ukrainas prezidentam Petro Porošenko piederošajā saldumu fabrikā Roshen.

Krievijas Izmeklēšanas komisija uzskata, ka Roshen fabrika Ļipeckā 2012. un 2013. gadā iesniegusi krāpnieciskus dokumentus, lai saņemtu nodokļa pārmaksas atmaksu, tādā veidā nelikumīgi iegūstot 180 miljonus Krievijas rubļu jeb aptuveni trīs miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Ukrainas prezidentam un Roshen īpašniekam P. Porošenko piederošā kompānija Roshen Krievijas rīcību nodēvējusi par pretlikumīgu un paziņojusi, ka policija otrdien bez brīdināšanas bloķējusi uzņēmuma darbību.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl