Komentāri
Krievija sāk militārās mācības ar 250 lidmašīnām un 12 000 karavīru dalību
FOTO: SCANPIX

Vienlaikus ar NATO gaisa spēku mācībām The Arctic Challenge Exercise 2015 arī Krievija šodien sāk vērienīgas militārās mācības, kurās iesaistītas 250 lidmašīnas un 12 tūkstoši militārpersonu.

Krievijas Aizsardzības ministrija paziņojusi, ka mācībās, Ašulukā un Kapustinjarā, piedalīsies Centrālā, Rietumu un Dienvidu militāro apgabalu gaisa spēki un pretgaisa aizsardzības vienības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liela mēroga militāras mācības Krievijā pēdējā laikā notiek regulāri.

Vienlaikus vērienīgās NATO mācībās Eiropas ziemeļos iesaistīti vairāk nekā četri tūkstoši militārpersonu un 100 lidmašīnas.

Manevri notiks Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas gaisa telpā, vienlaikus paceļot gaisā līdz pat 90 lidmašīnām. NATO Mācību nolūks ir mācīt militārās vienības un īstenot sarežģītas gaisa operācijas. Tās ilgs līdz 4. jūnijam.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl