Krievijā sabrukušās ēkas drupās atrastais mazulis nogādāts mediķu aprūpē

0 Komentāru
Krievijā sabrukušās ēkas drupās atrastais mazulis nogādāts mediķu aprūpē
ITAR-TASS/ SCANPIX

Magņitogorskā, termometra stabiņam svārstoties ap mīnuss mīnuss 20 grādiem, turpinās daļēji sagruvušās daudzstāvu ēkas pārmeklēšanas un stabilizācijas darbi. 

Patlaban apstiprināta deviņu cilvēku nāve, savukārt 32 cilvēki uzskatīti par pazudušiem. Glābēji otrdien nākuši klajā arī ar labu vēsti – no mājas drupām izglābts 11 mēnešus vecs puisītis. Viņu pasargājis tas, ka traģēdijas brīdī viņš bija kārtīgi sasegts un gulēja šūpulī.

Mazulis pēc 35 stundu pavadīšanas drupās tika nogādāts mediķu aprūpē nopietnā stāvoklī un naktī uz trešdienu jau nokļuvis slimnīcā Maskavā. Līdzi viņam devās arī vecāki, tajā skaitā māte, kura arī pārdzīvoja eksploziju daudzdzīvokļu mājā.

“Es gulēju uz dīvāna ar vecāko dēlu, jaunākais bija gultā. Mēs abi pēc sprādziena nokritām zemē, tikām ārā, bet es nezināju, kas notika ar jaunāko,” stāsta mazuļa māte Olga.

Savukārt bērna tēvs Jevgēņijs atklāj: “Es tiku pie glābējiem, pats viņiem palīdzēju un rakos cauri drupām. Mēģināju parādīt, kur puika varētu būt.”

Jau vēstīts, ka  Magņitogorskā pirmdien, plkst.3.00 naktī pēc Latvijas laika spēcīgā sprādzienā sagruva stāvu pārsegumi desmitstāvu nama sekcijā. Eksperti uzskata, ka notikusi gāzes eksplozija. Mājā dzīvoja aptuveni 1100 cilvēki. 

0 Komentāru