Komentāri
Putina sarunas ar Merkeli un Olandu devušas “cerību mieram”
Foto: LETA

Piektdienas vakarā piecas stundas ilgušās Krievijas prezidenta Vladimira Putina sarunas ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli un Francijas prezidentu Fransuā Olandu dod cerības izbeigt karadarbību Ukrainas austrumos, sestdien tviterī paziņojis Krievijas valsts domes ārlietu komisijas priekšsēdētājs Aleksejs Puškovs.

“Sarunas starp Merkeli, Olandu un Putinu dod cerības mieram,” raksta Puškovs. Vienlaikus viņš pretnostatījis Merkeles un Olanda nostāju Ukrainas un ASV pozīcijai, apgalvojot, ka Kijeva un Vašingtona mieru nevēlas. Ukrainas prezidents Petro Porošenko “ir spējīgs vienīgi uz šaušanu. ASV spēj turpināt kara kurināšanu, nevis sniegt mieru,” raksta Puškovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots, Putina pārstāvis Dmitrijs Peskovs agrā sestdienas rītā norādīja, ka Kremlī notikušās sarunas bijušas “konstruktīvas”. “Sarunas ir beigušās. Tās bija saturīgas un konstruktīvas,” sacīja Peskovs.

“Turpinās darbs iespējamā kopīgā dokumenta sagatavošanai par Minskas vienošanās īstenošanu,” norādīja Putina pārstāvis, piebilstot, ka plānā tikšot iekļauti gan Krievijas līdera, gan Ukrainas prezidenta Porošenko priekšlikumi. “Darbs turpināsies. Tā sākotnējie rezultāti tiks pārskatīti telefonsarunā svētdien,” starp Merkeli, Olandu, Putinu un Porošenko.

Gandrīz tieši tādiem pašiem vārdiem sarunu iznākumu aprakstījušas arī Vācijas un Francijas amatpersonas, taču nekādas ziņas par to saturu netiek sniegtas.

Nedz pati Merkele, nedz Olands pagaidām nekādus komentārus nav snieguši.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl