Krievija plāno palielināt gaisa triecienus Sīrijā

Komentāri
Krievija plāno palielināt gaisa triecienus Sīrijā
FOTO: SCANPIX

Krievija paziņojusi par plāniem palielināt gaisa triecienu skaitu Sīrijā, ko asi kritizē Rietumvalstis. 

Saskaņā ar Krievijas Aizsardzības ministrijas sniegto informāciju aizvadītājās 24 stundās veikti 20 uzlidojumi un veikti triecieni 10 dažādiem teroristiskās organizācijas Islāma valsts mērķiem Sīrijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krievija norāda, ka tās militārās iejaukšanās mērķis esot vājināt teroristus. Turpretī Rietumvalstu vērtējumā, šie uzlidojumi stiprina Sīrijas prezidenta Bašara al Asada pozīcijas.

Lielbritānijas premjers Deivids Kamerons šodien paziņoja, ka Krievija pieļauj lielu kļūdu.

”Ir traģiski, ka vairums Krievijas gaisa triecienu, kā mēs līdz šīm esam redzējuši, tiek veikti Sīrijas vietās, ko kontrolē nevis Islāma valsts, bet citi režīma oponenti. Līdz ar to Krievija atbalsta miesnieku Asadu. Tā ir liela kļūda viņiem un pasaulei. Tas padarīs reģionu vēl nestabilāku, novedīs pie tālākas radikalizēšanās un pieaugs terorisma draudi,” norādīja Kamerons.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl