Komentāri
Krievija piekritusi sarunām ar NATO. Gaidāms militārais “atsalums”?
Foto: Scanpix

Lai mēģinātu stabilizēt pēdējo gadu laikā sašķobījušās attiecības, Krievija piekritusi sarunām ar NATO, paziņojis Francijas ārlietu ministrs.

Gaidāms, ka sarunas varētu norisināties pēc nākamā mēneša sākumā gaidāmā NATO samita Varšavā. Paredzams, ka centrālais apspriežamais temats būs Ukrainas krīze un situācijas normalizēšana Donbasā, pilnībā īstenojot Minskas vienošanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Alianses attiecības ar Maskavu kļuva saspringtas pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā. Aprīlī notika pēdējos divos gados pirmās oficiālās NATO – Krievijas sarunas, tomēr cerēto “atsalumu” attiecībās tās tomēr nenodrošināja. Līdz Krievijas iebrukumam Ukrainā NATO un Maskavas vēstnieki tikās regulāri.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl