Krievijā pie Latvijas un Igaunijas robežas izspēlē pretinieka lidlauka sagrābšanu

1 komentārs
Krievijā pie Latvijas un Igaunijas robežas izspēlē pretinieka lidlauka sagrābšanu
FOTO: LETA

Kamēr Latvijas, ASV un Kanādas karavīri trenējas izkļūšanā no āliņģa, Krievija Pleskavas apgabalā pie Latvijas un Igaunijas robežas sarīkojusi plašas gaisa desantnieku mācības.

Mācības ilgs līdz sestdienai un tajās piedalās aptuveni 2000 karavīru un iesaistītas pustūkstotis kara tehnikas vienību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no treniņu uzdevumiem ir pretinieka lidlauka sagrābšana un iznīcināšana, kā arī valsts robežas piesegšana. Mācību laikā vairāk nekā 1000 desantnieku un desmitiem tehnikas vienību veiks masveida nosēšanos ar izpletņiem.

Latvija par šīm mācībām tikusi informēta un atbildīgās amatpersonas tām seko līdzi.

Tikmēr NATO patruļlidmašīnas virs Baltijas teritoriālajiem ūdeņiem vakar kārtējo reizi pamanījušas Krievijas armijas transporta lidmašīnas. Šogad tas bijis jau 12. gadījums.

TOP komentāri

  • Klimpa
    0 0 0

    Klimpa

    Varbūt sakarīgāk būtu mācīties - ātrāk par 30min ieņemt aizsardzības pozīcijas kādā lidlaukā, lai mierīgi varētu sagaidīt šos te ieņēmējus, ...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl