Krievija paziņo par militārās klātbūtnes samazināšanu Sīrijā

Komentāri

Krievija paziņojusi, ka sākusi būtiski samazināt savu bruņoto klātbūtni Sīrijā. Šis paziņojums izplatīts nedēļu pēc tam, kad spēkā stājies pamiers starp valdību un nemierniekiem.

Pirmais no Sīrijas atsaukts aviācijas bāzes kuģis ”Admirālis Kuzņecovs” un to pavadošā flotile, kas tur ieradās salīdzinoši nesen. Krievijas armija lepojas, ka lidmašīnas, kas atrodas uz “Admirāļa Kuzņecova”, divu mēnešu laikā Sīrijā veikušas 420 lidojumus, trāpot vairāk nekā 1000 mērķiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā, ka krieviem nav sevišķi labu iemaņu lidmašīnu bāzeskuģa izmantošanā, vairāki lidaparāti operāciju laikā arī avarēja. Sīrijā pagaidām vēl paliks Krievijas pretgaisa aizsardzības spēki.

Decembra beigās Krievijas atbalstītie Sīrijas prezidenta Bašara al Asada spēki atguva kontroli pār Alepo pilsētu. Noslēgtais pamiers gan esot trausls, bet šomēnes Astanā, Kazahstānā plānots sākt miera sarunas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl