Krievija paziņo par militārās klātbūtnes samazināšanu Sīrijā

Komentāri

Krievija paziņojusi, ka sākusi būtiski samazināt savu bruņoto klātbūtni Sīrijā. Šis paziņojums izplatīts nedēļu pēc tam, kad spēkā stājies pamiers starp valdību un nemierniekiem.

Pirmais no Sīrijas atsaukts aviācijas bāzes kuģis ”Admirālis Kuzņecovs” un to pavadošā flotile, kas tur ieradās salīdzinoši nesen. Krievijas armija lepojas, ka lidmašīnas, kas atrodas uz “Admirāļa Kuzņecova”, divu mēnešu laikā Sīrijā veikušas 420 lidojumus, trāpot vairāk nekā 1000 mērķiem.

Ņemot vērā, ka krieviem nav sevišķi labu iemaņu lidmašīnu bāzeskuģa izmantošanā, vairāki lidaparāti operāciju laikā arī avarēja. Sīrijā pagaidām vēl paliks Krievijas pretgaisa aizsardzības spēki.

Decembra beigās Krievijas atbalstītie Sīrijas prezidenta Bašara al Asada spēki atguva kontroli pār Alepo pilsētu. Noslēgtais pamiers gan esot trausls, bet šomēnes Astanā, Kazahstānā plānots sākt miera sarunas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl