Krievija pārmet Ukrainai pamiera pārkāpšanu

Komentāri
Krievija pārmet Ukrainai pamiera pārkāpšanu
FOTO: LETA

Maskava ceturtdien nosodījusi Kijevu par pamiera pārkāpšanu Austrumukrainā, apsūdzot to militārās ofensīvas pastiprināšanā pret kaujiniekiem. “Šodien ir acīmredzams, ka Ukrainas puse rupji pārkāpj šīs vienošanās,” paziņoja Krievijas Ārlietu ministrija.

“Deeskalācijas vietā Kijeva ir pastiprinājusi karadarbību valsts dienvidaustrumos, izmantojot smago ekipējumu, kas novedis pie tūkstošiem bojāgājušo un plaša mēroga postījumiem,” paziņoja ministrija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks trešdien paziņoja, ka vēlētos apspriest Ukrainas krīzi “Ženēvas formātā”, ar to domājot Ukrainu, Krieviju, ASV un Eiropas Savienību (ES).

Līdzīga formāta tikšanās notika aprīlī, noslēdzot vienošanos, kurā “nelegāli bruņoti grupējumi” Ukrainā tika aicināti padoties.

Tomēr kopš tā laika teroristi ir pasludinājuši neatkarību Doņeckas un Luhanskas reģionos un Ukrainas spēku mēģinājumā atgūt kontroli pār šīm teritorijām dzīvību zaudējuši vairāk nekā 4000 cilvēku.

“Skatoties uz situāciju šodien, pastāv jautājums, vai ir lietderīgi atgriezties pie formāta, kas nenesa gaidītos rezultātus,” norādīja Krievijas Ārlietu ministrija.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl