Krievija oficiāli aizliedz kukurūzas un sojas importu no ASV

1 komentārs
Krievija oficiāli aizliedz kukurūzas un sojas importu no ASV
Foto: AFP / LETA

Krievijas Federālais veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests Rosseļ-hoznadzor no šodienas aizliedz kukurūzas un sojas importu no Amerikas Savienotajām Valstīm.

Dienests norāda, ka pēdējo divu gadu laikā pieaudzis gadījumu skaits, kad no ASV importētā kukurūza bijusi inficēta ar bīstamu sēni un ka tas pierāda Amerikas Savienoto Valstu drošības standartu kontroles sistēmas neefektivitāti. Savukārt sojas kravas regulāri saturot tādu nezāļu sēklas, ko Krievijā ievest aizliegts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krievija kategoriski noliedz, ka šis aizliegums būtu politiski motivēts. Labība bija viens no nedaudzajiem Rietumu lauksaimniecības produktiem, kas netika pakļauti embargo, ko Maskava izsludināja 2014. gadā, tādējādi atbildot uz Rietumvalstu sankcijām, kas tika ieviestas, reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl