Krievija nosaka pārtikas embargo vēl četrām Eiropas valstīm

Komentāri
Krievija nosaka pārtikas embargo vēl četrām Eiropas valstīm
FOTO: LETA

Krievija noteikusi lauksaimniecības produkcijas embargo vēl četrām Eiropas valstīm –  Albāniju, Islandi, Lihtenšteinu un Melnkalni, kuras pievienojušās Eiropas Savienības sankcijām pret Krieviju.

Islande, reaģējot uz Krievijas paziņojumu, paudusi bažas, ka šāds Maskavas solis valsts pārtikas nozarei var radīt zaudējumus 235 miljonu eiro apmērā, kā arī skart simtiem darbavietu.

Tāpat Krievija paziņojusi, ka Ukrainu embargo skars no nākamā gada 1. janvāra, kad stāsies spēkā Eiropas Savienības un Ukrainas brīvas tirdzniecības līgums, ja vien Ukraina nevienosies ar Krieviju.

Jau vēstījām, ka pērnā gada augustā Krievija aizliedza ievest lielāko daļu pārtikas produktu no Eiropas Savienības valstīm, bet pagājušajā nedēļā Krievija sāka iznīcināt Rietumvalstu pārtikas produktus, kas ievesti, apejot Krievijas noteikto embargo.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl