Krievija nosaka pārtikas embargo vēl četrām Eiropas valstīm

Komentāri
Krievija nosaka pārtikas embargo vēl četrām Eiropas valstīm
FOTO: LETA

Krievija noteikusi lauksaimniecības produkcijas embargo vēl četrām Eiropas valstīm –  Albāniju, Islandi, Lihtenšteinu un Melnkalni, kuras pievienojušās Eiropas Savienības sankcijām pret Krieviju.

Islande, reaģējot uz Krievijas paziņojumu, paudusi bažas, ka šāds Maskavas solis valsts pārtikas nozarei var radīt zaudējumus 235 miljonu eiro apmērā, kā arī skart simtiem darbavietu.

Tāpat Krievija paziņojusi, ka Ukrainu embargo skars no nākamā gada 1. janvāra, kad stāsies spēkā Eiropas Savienības un Ukrainas brīvas tirdzniecības līgums, ja vien Ukraina nevienosies ar Krieviju.

Jau vēstījām, ka pērnā gada augustā Krievija aizliedza ievest lielāko daļu pārtikas produktu no Eiropas Savienības valstīm, bet pagājušajā nedēļā Krievija sāka iznīcināt Rietumvalstu pārtikas produktus, kas ievesti, apejot Krievijas noteikto embargo.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl