Krievija Melnās jūras reģionā veic karaflotes un zenītraķešu vienību manevrus

2 komentāri
Krievija Melnās jūras reģionā veic karaflotes un zenītraķešu vienību manevrus
SPUTNIK/SCANPIX

Nerimstot spriedzei Kijevas un Maskavas attiecībās, Krievija Melnās jūras reģionā veic karaflotes un zenītraķešu vienību manevrus.

Divas Krievijas zemūdenes “Rostov on Don B-237” un “Stary Oskol B-262” izmēģina ārkārtas darbības, konstatējot, pavadot un iznīcinot mērķus piekrastē un jūrā, teikts Aizsardzības ministrijas paziņojumā.

Melnās jūras flotes zemūdeņu apkalpes veiks arī dziļās iegremdēšanās un ārkārtas uzpeldēšanas vingrinājumus.

Paziņojumā nav sniegts nedz manevru sākuma, nedz beigu datums. Nav arī atklāts, vai zemūdeņu mācības saistītas ar plašāka mēroga manevriem, kas tiek veikti Melnajā jūrā un Krievijas okupētajā Krimas pussalā.

Tikmēr navigācijas brīdinājumā, kuru publicējusi Turcijas karaflote, teikts, ka Krievijas “kaujas mācības” paredzētas laikā no 3. līdz 9. decembrim.

Vienlaikus aģentūra “Interfax”, atsaucoties uz Melnās jūras flotes pārstāvi, ziņo, ka Krimas austrumos notikušas vidējā darbības rādiusa zenītraķešu kompleksu “Pancir” apkalpju mācības gaisa mērķu konstatēšanā un notriekšanā.

Manevri notiek brīdī, kad Krievijas un Ukrainas attiecības kļuvušas vēl saspringtākas pēc 25. novembra incidenta Kerčas šaurumā, kura laikā Krievijas bruņotie spēki sagrāba trīs Ukrainas jūras spēku kuģus, kas tika aizvesti uz Kerčas ostu Krievijas okupētajā Krimā. Sagūstītos 24 ukraiņu jūrniekus Krievija apcietinājusi uz diviem mēnešiem un nogādājusi Maskavā.

TOP komentāri

  • Lops
  • skorpions
    0 0 0

    skorpions

    Visi kuri ir rusofobi ,var pat nemeiģināt saprast ,ko dara Krievija......Bet kuri nav rusofobi un saprot ,ko dara Krievija ....visu labi saprot.....Bet tie kuri ir rusofobi,varu paskaidrot ,kad Krievija robežojas ar Ukrainu ,kura pēc būtības ir tā pati Krievija tikai ar citu nosaukumu,bet pēc būtības ukraiņi ir tie paši krievi....,jeb brāļu tauta ,kā BALTKRIEVIJA......Tie kuri atceras,kad ASV un RIETUMI ķērās klāt BALTKRIEVIJAI UN LUKOŠENKO.....kuru pirms 10 gadiem pasludināja par EIROPAS BEIDZAMO DIKTATŪRU.....,kad EIROPA UN ASV pasludināja pret BALTKRIEVIJU SANKCIJAS.....,kuras darbojās veselus 10 gadus........,bet LUKOŠENKO nepadevās un tad ASV sameklēja GRUZIJU....kur tāpat izgāzās PSIHISKI SLIMAIS SAKAŠVILLI,......un tad uzradās PĒRKAMIE HAHOLI.....kuri par NAUDU PĀRDOS PAT SAVU MĀTI.....Un tā radās Ukraina ar noziedzīgo Patrašenko rezīmu.....KURŠ TAGAD PAR JEBKĀDU NAUDAS SUMMU ir ar mieru darīt visu ,ko PAVĒL ASV un NATO agresori.........Tā ka Krievijai ir visu laiku jābūt gatavībā uz visādiem izlēcieniem,kurus tagad izvērš ASV marionetes Ukrainā.........Tie kuri vēlas zināt ,kas reāli notiekas Ukrainā iesaku Yotube atrast Tatjanu Montjan.....jeb alternation.org......kur var atrast tādu Ukrainas neatkarīgu žurnālistu ,kā Andrejs Vadžra........Tad tie ,kuri interesējas par realitāti ASV iesaku FOX NEWS neatkarīgu žurnālistu......TUCKER KARLSON......kurš Jums atvērs acis,kas notiekas ASV.....ir vēl tāds ALEX JONES....no INFO WARS.....Latvijā vēl ir neatkarīgie,kā SKATIENS....kur var izteikties tie,kuri DOMĀ UN REDZ VISU SAVĀDĀK.....nekā vēlas ASV izvērstā RUSOFOBIJA ,kura ir domāta tiem ,kuri negrib domāt ar savām smadzenēm.......Jo bija tādi laiki ,kad ROMAS IMPĒRIJA izvērsa krustu karus ,lai pakļautu VISUS ZEM SAVAS RELIĢIJAS UN VARAS.....tagad šos KRUSTU KARUS IZVĒRŠ NATO....un ASV ,kuri tagad KARO PAR CILVĒKU UN DABAS RESURSIEM zem nosaukuma.......DEMOKRATIZĀCIJA.....Romas impērija izvērsa savus krusta karus ar devīzi ....PIEVĒRST VISUS PAREIZAJAI TICĪBAI...........Tagad ASV un NATO izvērš KRUSTU KARUS ar devīzi........IEVIEST DEMOKRATIZĀCIJU........

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl