3 komentāri
Krievijā masu evakuācijas! Vairākas pilsētas piedzīvo vērienīgus spridzināšanas draudus
Kopumā evakuētas apmēram 190 ēkas, - iepirkšanās centri, universitātes, skolas, dzelzceļa stacijas un valsts iestādes saņēmušas draudus pa telefonu par ēkās ievietotiem spridzekļiem. (Sputnik/ LETA)

Trešdien, 13. septembrī, spridzināšanas draudu dēļ Maskavā un citās Krievijas pilsētās evakuēti vairāk nekā 50 000 cilvēku.

Kopumā evakuētas apmēram 190 ēkas – iepirkšanās centri, universitātes, skolas, dzelzceļa stacijas un valsts iestādes saņēmušas draudus pa tālruni par ēkās ievietotiem spridzekļiem.

Evakuācija turpinājās visas dienas garumā līdz pat vakaram. Ēkās ieradušās vairākas policijas un mediķu brigādes arī kinologi, tomēr nekādas sprāgstvielas nav atrastas. Arī pirms divām dienām vairākas pilsētas saņēma līdzīgus draudus, kuru dēļ tika evakuēti aptuveni 45 000 cilvēku. Likumsargi norādījuši, ka sākta vērienīga izmeklēšana, bet pagaidām nav aizdomu par to, kurš varētu būt zvanītājs.

TOP komentāri

 • Jolanta Piebalga
  0 0 0

  Jolanta Piebalga

  Jā , un mūsējie jau to pašu , Krievijai mācības ,grib iebrukt nabaga Latvijā ,betpaši ar smamerikāņiem tusē pie robežas :) Nu pankūka , smiekli nāk :)
 • s
  0 0 0

  s

  Mums bijušie čekisti ir "maisos"pa lielam, viņiem-viens ir prezidents...
 • Jānis Leimanis
  0 0 0

  Jānis Leimanis

  nav labi, mākslīgi tiek čakarēta krievu tauta,tas ir mierīgie iedzīvotāji,un darboņiem ir konkrēti mērķi, un tie šeptmaņi ir tur pat tādi kā bijušie KGB, jo nekas nav labāks par jukām, :( :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl