Komentāri
Krievijā likvidē grupējumu, kas vervējis vietējos stāties “islāmistu” rindās
Foto: REUTERS/SCANPIX

Krievijas drošības dienesti vērienīga pretterorisma operācijā likvidējuši grupējumu, kas vervējis iedzīvotājus stāties Daesh jeb tā dēvētās Islāma valsts kaujinieku rindās.

Kopumā 11 cilvēki bija izveidojuši nocietinātu bāzi meža ielokā Krievijas dienvidos, Kabarda Balkārija republikā Ziemeļkaukāzā. Šajā bāzē tika atrasti lieli ieroču un munīcijas krājumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Krievijas drošības dienesti atklājuši, ka grupa vervējusi Krievijas pilsoņus stāties teroristu rindās Sīrijā. Drošības iestādes norāda, – tika plānoti arī vairāki bruņoti uzbrukumi Ziemeļkaukāzā.

Kopš Krievijas lidmašīnas traģēdijas Ēģiptē, kad dzīvību zaudēja 224 cilvēki, Krievijas drošības dienesti tagad ir izvērtuši plašu pretterorisma operāciju visā valstī. Izmeklēšana apstiprinājusi, ka lidmašīna eksplodējusi pēc bumbas sprādziena.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl