Komentāri
Krievija oficiāli apstiprina jaunu sankciju saraksta izstrādi
Foto: REUTERS/SCANPIX

Maskava darbojas pie jaunu sankciju izstrādes, kas tiks ieviestas gadījumā, ja savu sankciju sarakstu papildinās Rietumvalstis, apstiprināja Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs (Дмитрий Песков).

Viņš Krievijas medijam ”RIA Novosti” uzsvēra, ka Krievija nav sankciju iniciators, un tās tikšot liktas lietā tad, ja ”partneri turpinās nekonstruktīvu un pat destruktīvu praksi”.

Krievija savu embargo sarakstu var papildināt ar Rietumvalstu rūpniecības precēm
no Eiropas Savienības (ES) un ASV, ziņoja laikraksts ”Vedomosti” (“Ведомости”). Saskaņā ar laikraksta pausto, Krievijas valdība var lemt daļēji vai pilnībā aizliegt automobiļu importu no ”nedraudzīgām valstīm”. Tāpat importa aizliegums var skart medicīnas preces. Šo sankciju ieviešana vēl tiks apspriesta, ziņoja laikraksts.

Krievijas amatpersonas pauda viedokli, ka automašīnu importa aizliegumu kompensēšot iekšzemes ražošanas apjoma palielināšana.

Uzņēmuma ”ASM Holding” apkopotā informācija liecina, ka importēto vieglo automašīnu Krievijā 2014.gada pirmajā pusē bija 27%, kravas automašīnu – 46%, bet autobusu – 13% no kopējā pārdošanas apjoma.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl