4 komentāri

Krievija izplatījusi informāciju par 150 tonnu nelegāli ievestas gaļas iznīcināšanu. Krievijas amatpersonas norāda, ka gaļa ievesta no Eiropas, cenšoties maskēt to kā Dienvidamerikas produktu, ko neskar Maskavas ieviestie importa aizliegumi.

Gandrīz 150 tonnas importētas cūkgaļas pakļautas sadedzināšanai saskaņā ar Krievijas lauksaimniecības uzraudzības dienesta rīkojumu. Iemesls – gaļa Krievijā ievesta nelegāli, pārkāpjot importa aizliegumus, ko Maskava ieviesa, atbildot uz Rietumvalstu sankcijām.

Šī gaļa ražota Dānijā, bet tās galamērķis dokumentos bija norādīta Ukrainas teritorija – norāda Andrejs Pančenko, kurš pārstāv Krievijas lauksaimniecības uzraudzības dienestu Belgorodas reģionā. Šādas atzīmes dienesta amatpersonas konstatējušas uz 35 tonnām gaļas, kas tika likvidēta.

Tikmēr Samaras reģionā amatpersonu redzeslokā nonākušas 105 tonnas gaļas, kas saskaņā ar etiķetēm ražota Brazīlijā. Pieprasot papildu informāciju, Krievijas amatpersonas saņēmušas atbildi, ka gaļas izcelsmes valsts nav Brazīlija.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins jūnijā uz gadu pagarināja pārtikas importa aizliegumu no Rietumvalstīm. Aizliegums skar lielāko daļu pārtikas importa no ASV, Eiropas Savienības, Austrālijas, Kanādas un Norvēģijas. Pagarinājums bija atbilde uz Eiropas Savienības lēmumu atstāt spēkā sankcijas pret Krieviju saistībā ar Krimas aneksiju.

TOP komentāri

 • ;)
  +1 +1 0

  ;)

  tāpēc Krievijā tagad vecas tantes kļūst par sērijveida slepkavām un apēd savus upurus.
 • Jurītis
  +1 +1 0

  Jurītis

  ar ko tie visu iznīcinātāji ir labāki par citiem , viņi izdara vēl lielāku postu kā tie nelegālie ievedēji , -- ja būtu mana teikšana tad es tās preces pārdotu par stipri zemākām cenām cilvēkiem ( ja prece ir atbilstoša realizācijai ) . Būtu vismaz ienākums valstij. Lai cīnītos pret šiem kontrabandistiem palielinātu kontroli. - iznīcināšana ir daudz rupjāka un gļēvāka padarīšana par kontrabandu
 • Nu re

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl