1 komentārs
Krievija: Grībauskaite pārspējusi visekstrēmākos Kijevas nacionālradikāļus
FOTO: LETA

Asu Kremļa reakciju izpelnījušies Lietuvas prezidentes Daļas Grībauskaites izteikumi, kuros viņa Krieviju nodēvēja par teroristisku valsti, kuras agresija var izplatīties arī ārpus Eiropas. Krievija paziņojusi, ka ar šādiem apgalvojumiem Lietuvas galva pārspējusi Kijevas nacionālradikāļus. Izskanējis arī ierosinājums šo izteikumu dēļ pārtraukt diplomātiskās attiecības ar Lietuvu.

Ar pamatīgu Krievijas rīcības kritiku Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite vakar izpaudās intervijā Lietuvas radio. Ukrainas notikumu kontekstā viņa akcentēja, ka katrai nācijai ir tiesības uz savu valsti, un neviens nedrīkst diktēt, kā tai vajadzētu dzīvot. Krieviju viņa nosauca par teroristisku valsti, kuras rīcība nekad netiks paciesta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pašlaik Ukraina cīnās par mieru visā Eiropā, par mums visiem. Ja teroristiska valsts, kas īsteno agresiju pret savu kaimiņu, netiek apturēta, tāda agresija var izplatīties Eiropā un ārpus tās robežām,” tā Lietuvas radio paziņoja Lietuvas prezidente.

Ilgi nebija jāgaida, kad uz Lietuvas prezidentes izteikumiem reaģēja Krievijas Ārlietu ministrija. Tā savā mājaslapā ievietojusi paziņojumu, kurā norāda, ka, nodēvējot Krieviju par teroristisku valsti, Grībauskaite ir pārspējusi pat visekstrēmākos Kijevas nacionālradikāļus un akcentē, ka šādi izteikumi nāk par sliktu Ukrainas krīzes atrisināšanai.

Vēl asāka reakcija uz Grībauskaites teikto izskanējusi Krievijas valsts domē.

Jāpiebilst, ka Kremļa politikas nosodīšanu Daļa Grībauskaite turpināja arī šodien. Atklājot Strēlnieku savienības konferenci, viņa paziņoja, ka, neatzīstot karošanu Ukrainā, Krievija parāda gļēvumu.

TOP komentāri

  • Drauģelis.
    0 0 0

    Drauģelis.

    Malacis sievišķis!!! Mūsu elite kaut ko līdzīgu pat padomāt neatļaujas,kur nu vēl visai pasaulei skaļi to pateikt..... Mūžīgā verga sindroms-rullē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl