Komentāri
Krievija grasās uz Ukrainu sūtīt otru “humānās palīdzības” konvoju
Foto: ITAR TASS/SCANPIX

Kremlis gatavojas nosūtīt vēl vienu “humānās palīdzības” kravu uz Ukrainas austrumiem, pirmdien paziņojis Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs.

“Mēs ceram, ka otro konvoju būs iespējams nosūtīt tuvākajās dienās,” preses konferences laikā pavēstīja S. Lavrovs, piebilstot, ka attiecīga diplomātiskā nota Kijevai nosūtīta jau svētdien.

Tikmēr Ukrainas pretterorisma operācijas preses centrs ziņo, ka Ukrainas bruņotie spēki svētdien – Ukrainas neatkarības dienā – noturējuši kontroli pār robežu, atvairījuši uzbrukumus un iznīcinājuši apmēram 250 Krievijas algotņus.

“Par spīti ienaidnieka aktivitātei, tā pretuzbrukumiem, Ukrainas bruņotie spēki turpina noturēt jau ieņemtās pozīcijas un nodarīt teroristiem ievērojamus zaudējumus. Tika iznīcināti apmēram 250 Krievijas algotņi, astoņi ienaidnieka tanki, desmit bruņmašīnas, trīs daudzstobru reaktīvās artilērijas sistēmas “BM-21 Grad” un viena “haubice”,” teikts preses centra paziņojumā.

Paziņojumā arī norādīts, ka nezināmu iemeslu dēļ naktī pirmo reizi ilgā laikā nav notikusi Ukrainas apšaude no Krievijas teritorijas.

Krievijas diversanti, algotņi un vietējo separātistu kaujinieki aprīļa vidū Ukrainas austrumos sāka sagrābt valsts iestāžu un milicijas nodaļu ēkas, kā arī citus stratēģiskos objektus. Reaģējot uz šiem notikumiem, Ukrainas varasiestādes izvērsušas pretterorisma operāciju.

5.jūlijā separātistu bandas tika padzītas no diviem nozīmīgiem Donbasa centriem – Slovjanskas un Kramatorskas. Kaujinieki tagad savus spēkus koncentrē Doņeckā un Luhanskā.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, Eiropas Savienība, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl