2 komentāri
Krievija finansējusi melīgas informācijas izplatīšanu ”Facebook”, paziņo sociālais tīkls
Foto: EPA / LETA

Sociālais tīkls ”Facebook” atklājis Krievijas finansētu informācijas kampaņu, kas atbalsta vēstījumus sociālos un politiskos jautājumos, kas šķeļ sabiedrību.

Saskaņā ar ”Facebook” aplēsēm divu gadu laikā aptuveni trīs tūkstošiem šādu reklāmu iztērēti 100 tūkstoši ASV dolāru. Šie melīgie vēstījumi neatbalsta nevienu konkrētu politisku spēku, taču iekļauj informāciju par imigrācijas, rases un līdztiesības jautājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban ”Facebook” sadarbojas ar ASV, lai izmeklētu šo gadījumu.

“Facebook” izplatījis paziņojumu savā blogā, kurā pauž pārliecību, ka šos ierakstus izplatījusi Pēterburgā bāzētā “Interneta izpētes aģentūra”, kas jau pazīstama ar to, ka izplata Kremli atbalstošas ziņas sociālajos tīklos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl