2 komentāri
Krievija finansējusi melīgas informācijas izplatīšanu ”Facebook”, paziņo sociālais tīkls
Foto: EPA / LETA

Sociālais tīkls ”Facebook” atklājis Krievijas finansētu informācijas kampaņu, kas atbalsta vēstījumus sociālos un politiskos jautājumos, kas šķeļ sabiedrību.

Saskaņā ar ”Facebook” aplēsēm divu gadu laikā aptuveni trīs tūkstošiem šādu reklāmu iztērēti 100 tūkstoši ASV dolāru. Šie melīgie vēstījumi neatbalsta nevienu konkrētu politisku spēku, taču iekļauj informāciju par imigrācijas, rases un līdztiesības jautājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban ”Facebook” sadarbojas ar ASV, lai izmeklētu šo gadījumu.

“Facebook” izplatījis paziņojumu savā blogā, kurā pauž pārliecību, ka šos ierakstus izplatījusi Pēterburgā bāzētā “Interneta izpētes aģentūra”, kas jau pazīstama ar to, ka izplata Kremli atbalstošas ziņas sociālajos tīklos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl