Komentāri
Krievija draudējusi ar uzbrukumu Kijevai ASV ieroču piegādes gadījumā
(FOTO: SCANPIX)

Krievija esot piedraudējusi ASV, ka gadījumā, ja Amerikas Savienotās Valstis piegādās ieročus Ukrainai, tā sākšot uzbrukumu Kijevai, piektdienas vakarā televīzijas raidījumā Šuster Life tiešajā ēterā paziņojis Ukrainas parlamenta deputāts Antons Geraščenko, kas pārstāv Tautas fronti.

“Biju Vašingtonā, tikos ar zināmām analītiķu grupām, uzdevu viņiem jautājumu, kāpēc prezidents Baraks Obama tik stūrgalvīgi atsakās pildīt jau oficiālos Kongresa lēmumus par ieroču piešķiršanu Ukrainai,” stāstīja Geraščenko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man sacīja, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins brīdinājis Obamu un viņa padomniekus, ka gadījumā, ja ASV piegādās Ukrainai ieročus, Putins izšķirsies ievest Ukrainā karaspēku, lai uzbruktu Kijevai visās frontēs.”

Deputāts piebilda, ka “tas ir pirmais Putina ultimāts”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl