Krievija draud vērsties pret ASV medijiem

Komentāri
Krievija draud vērsties pret ASV medijiem
Foto: Reuters

Tikmēr saasinās attiecības ASV un Krievijas starpā. Reaģējot uz Krievijas mediju darbības ierobežošanu Amerikas Savienotajās Valstīs, Krievija draud vēsties pret ASV medijiem.

Zināms, ka ASV finansētā radiostacija “Radio Brīvā Eiropa” jau saņēmusi brīdinājumu, ka, pamatojoties uz likumu par “ārvalstu aģentiem”, tiks ierobežota tās darbība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēstule nosūtīta vairākām ASV radiostacijām. Daudzas no tām jau iepriekš izpelnījušās Kremļa kritiku par notikumu atspoguļošanu Krievijas anektētajā Krimā.

Atgādinām, ka septembrī ASV Tieslietu ministrija pieprasīja Kremļa raidorganizācijai ”Russia Today” reģistrēties kā ārvalstu aģentam. ASV izlūkdienesti šo raidorganizāciju uzskata par “Kremļa galveno starptautiskās propagandas mediju”.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl