Krievija draud vērsties pret ASV medijiem

Komentāri
Krievija draud vērsties pret ASV medijiem
Foto: Reuters

Tikmēr saasinās attiecības ASV un Krievijas starpā. Reaģējot uz Krievijas mediju darbības ierobežošanu Amerikas Savienotajās Valstīs, Krievija draud vēsties pret ASV medijiem.

Zināms, ka ASV finansētā radiostacija “Radio Brīvā Eiropa” jau saņēmusi brīdinājumu, ka, pamatojoties uz likumu par “ārvalstu aģentiem”, tiks ierobežota tās darbība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēstule nosūtīta vairākām ASV radiostacijām. Daudzas no tām jau iepriekš izpelnījušās Kremļa kritiku par notikumu atspoguļošanu Krievijas anektētajā Krimā.

Atgādinām, ka septembrī ASV Tieslietu ministrija pieprasīja Kremļa raidorganizācijai ”Russia Today” reģistrēties kā ārvalstu aģentam. ASV izlūkdienesti šo raidorganizāciju uzskata par “Kremļa galveno starptautiskās propagandas mediju”.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl