Krievija draud vērsties pret ASV medijiem

Komentāri
Krievija draud vērsties pret ASV medijiem
Foto: Reuters

Tikmēr saasinās attiecības ASV un Krievijas starpā. Reaģējot uz Krievijas mediju darbības ierobežošanu Amerikas Savienotajās Valstīs, Krievija draud vēsties pret ASV medijiem.

Zināms, ka ASV finansētā radiostacija “Radio Brīvā Eiropa” jau saņēmusi brīdinājumu, ka, pamatojoties uz likumu par “ārvalstu aģentiem”, tiks ierobežota tās darbība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēstule nosūtīta vairākām ASV radiostacijām. Daudzas no tām jau iepriekš izpelnījušās Kremļa kritiku par notikumu atspoguļošanu Krievijas anektētajā Krimā.

Atgādinām, ka septembrī ASV Tieslietu ministrija pieprasīja Kremļa raidorganizācijai ”Russia Today” reģistrēties kā ārvalstu aģentam. ASV izlūkdienesti šo raidorganizāciju uzskata par “Kremļa galveno starptautiskās propagandas mediju”.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl