Komentāri
Krievija draud ASV atbildēt ar spēku uz triecieniem Sīrijas armijai; Asads piedāvā amnestiju Alepo nemierniekiem

Krievija izteikusi draudus ASV – ja amerikāņi triecienos skars arī krievu armijas spēkus, krievi atbildēs ar prettriecienu. Tikmēr ANO sit trauksmes zvanu, ka drīzumā nemiernieku ieņemtā Alepo pilsēta tiks pilnībā nopostīta, ja uzbrukumi turpināsies. Tāpēc Sīrijas prezidents piedāvā amnestiju Alepo nemierniekiem.

Atsalušās Krievijas-ASV attiecības nu rezultējušās reālos draudos – Maskava piedraudēja Vašingtonai, ka dos prettriecienu, ja ASV bombardēs Sīrijas armijas pozīcijas, kurās atrodas arī krievu militārpersonas. Gan krievu, gan sīriešu armijas vienības jau apgādātas ar zenītraķešu sistēmām, bet tagad Krievijas Valsts dome pieņēma likumprojektu, kas ļauj Krievijas gaisa spēkiem pastāvīgi uzturēties militārajās bāzē Sīrijā.

Krievijas darbību gan kritizē ANO sūtnis Sīrijā, sakot, ka triecienos, kas vērsti pret džihādisti, cieš liels civiliedzīvotāju skaits. Ja tas tā turpināsies, pēc pāris mēnešiem nemiernieku kontrolētā Alepo būs pilnībā nopostīta.

Foto

Sīrijas prezidents Bašars al Asads karadarbības mazināšanai piedāvā amnestiju Alepo nemierniekiem. Ja viņi noliks ieročus, kaujinieki varēs kopā ar savā ģimenēm pamest ielenktos Alepo rajonus. Viņš cer, ka šādi izdosies atgūt kontroli pār Sīrijas lielāko pilsētu. Turpmākās dienās Sīrijas armija mazinās apšaudi, lai cilvēki Alepo var pamest. Pēc tam uzbrukums ar pilnu jaudu atsāksies.

Teroristi civiliedzīvotājus izmanto kā dzīvo vairogu, bet mums kaut kas ir jādara, lai šos cilvēkus atbrīvotu. Mēs nevar sēdēt rokas klēpī salikuši un teikt, ka neko nedarīsim, tāpēc ka teroristi ir sagrābuši ķīlniekus.

Citos aplenktajos rajonos kaujinieki līdzīgus valdības amnestijas piedāvājumus jau izmantojuši, bet viena nemiernieku grupa Alepo paziņojusi, ka Asada piedāvājumam nepakļausies.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl