Komentāri
Krievija brīdināta par iespējamu ārkārtas sēdi; Putins var lūgt pilnvarojumu izmantot karaspēku ārvalstīs
FOTO: LETA

Krievijas parlamenta augšpalātas – Federācijas Padomes – priekšsēdētāja Valentīna Matvijenko trešdien brīdinājusi, ka varētu tikt sasaukta ārkārtas sēde, atsaucoties uz aģentūru Interfax, ziņo tīmekļa izdevums Meduza.

“Es neizslēdzu iespēju, ka radīsies vajadzība noturēt Krievijas Federācijas Padomes papildu ārkārtas sēdi, tāpēc lūdzu jūs tālu nedoties un būt sazināmiem,” uzrunājot senatorus, sacīja Matvijenko. “Ja tāds lēmums tiks pieņemts, mēs jūs laikus informēsim.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar konstitūciju Krievijas prezidents var lūgt parlamenta augšpalātai pilnvarojumu izmantot karaspēku ārvalstīs.

2014. gada 1. martā Federācijas padome deva Vladimiram Putinam atļauju ievest karaspēku Ukrainā, kam sekoja Krimas okupācija un aneksija.

Pagājušā gada jūnijā šis pilnvarojums tika atsaukts.

Kā ziņots, Ukrainas armijas ģenerālštābs trešdien pavēstīja, ka plkst. 4.00 no rīta pie Doņeckas Maskavas atbalstītās teroristu bandas, kuras komandējot Krievijas Bruņoto spēku kadru virsnieki, uzsāka “liela mēroga uzbrukumu” Ukrainas armijas pozīcijām Marjinkā un Krasnohorivkā, kurā bija iesaistīti vairāk nekā desmit tanku un tūkstotis kaujinieku.

Uzbrukumu atbalstījušas arī pašgājējas haubices.

“Citos virzienos uzbrukumu mūsu pozīcijām arī atbalsta ar to lielgabalu un smago mīnmetēju uguni, kuri starp citu saskaņā ar Minskas vienošanos bija jāatvelk 25 un vairāk kilometru attālumā no saskares līnijas,” teikts ģenerālštāba paziņojumā.

Lai izvairītos no lieliem zaudējumiem Ukrainas armijas vienību rindās, ģenerālštābs atļāvis no aizmugures tuvāk frontes līnijai pievest artilēriju un atļāvis to izmantot pie Marjinkas un Krasnohorivkas.

Tas radījis satraukumu, ka Krievijas parlamenta augšpalātas iespējamā ārkārtas sēde varētu būt saistīta ar situācijas saasināšanos Ukrainā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl