3 komentāri
Krievija bloķē ANO Drošības padomes paziņojumu par Mariupoles apšaudi
(Foto: LETA)

Krievijas delegācija nobloķējusi ANO Drošības padomes paziņojuma pieņemšanu par Ukrainas dienvidaustrumu pilsētas Mariupoles apšaudīšanu, atsaucoties uz savu informācijas avotu, vēsta ziņu aģentūra Reuters. Šo ziņu tviterī svētdien apstiprinājis arī Lielbritānijas vēstnieks ANO Marks Laials Grants.

Paziņojuma projektā nosodīti “separātistu nesenie provokatīvie izteikumi” sakarā ar Mariupoles apšaudīšanu. Dokumentā runa bijusi par teroristu organizācijas Doņeckas tautas republika līdera Aleksandra Zaharčenko paziņojumu, kurā viņš pasludina uzbrukumu Mariupolei.

Krievijas pārstāvniecība ANO savukārt norāda, ka paziņojumu Drošības padomē nav izdevies saskaņot, “jo Lielbritānijas delegācija uzstāja uz to, lai padome nosoda atsevišķus zemessargu izteikumus”, vēsta Krievijas ziņu aģentūra TASS.

Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas novērotāji iepriekš paziņojumā bija apliecinājuši, ka Mariupole apšaudīta no prokremlisko kaujinieku kontrolētās teritorijas.

Bojāgājušo skaits pēc Mariupoles apšaudes ar reaktīvajām mīnmetēju iekārtām Grad, ko sestdien veica Krievijas finansētās un apbruņotās teroristu bandas, sasniedzis 30 cilvēkus.Uz vietas tika nogalināti 23 civiliedzīvotāji, tostarp viens bērns, bet vēl septiņi miruši no gūtajiem ievainojumiem slimnīcā, teikts Doņeckas apgabala administrācijas paziņojumā. Slimnīcās ar dažādas smaguma pakāpes ievainojumiem atrodas vēl 75 cilvēki, tostarp astoņi bērni.

TOP komentāri

 • Hektors
  0 0 0

  Hektors

  Ina vai nu Tu esi stulba kaa aamurs vai nozombeeta liidz taadam liimenim...Taisni neticami. Kur ir Krievija iebrukusi Ukrainaa? Ja Tev ir meenesreizes un tas atsaucas uz Tavu smadzenju darbibu tad atturies no komentaariem , Tu stulbaa zoss!
 • Lācis
  0 0 0

  Lācis

  Mūsdienu eiropieši lielākoties diemžēl ir ņuņņas. Viņi ir audzināti, ka jābūt pieklājīgiem un jācenšas rādīt zobi (smaidīt), kā arī, ka kauties nav labi un varmācība nekad nav risinājums. Nu tad lūk. Kamēr Vaņa ar kājām spārda savu tikko apzagto un pamazām noasiņojošo pusbrāli, pārējie sētas bērni stāv apkārt rātnā aplītī, skatās un klusiņām, bubina: "Vaņa, ja tu nebeigsi tā darīt, mēs ar tevi spēlēsimies ar mazāku prieku, nekā līdz šim!" Ja (kad) krievi atkal iebruktu Latvijā vai Igaunijā, vai NATO mums palīdzētu? Nē. Pilnīgi droši, ka nē. Atkal pakratītu pirkstu, varbūt kārtējo reizi izmestu (uz brītiņu) krievus no ANO vai kādām pāris starptautiskajām padomēm, un tad mierīgi turpinātu ar to fašistu un masu slepkavu diktatūru sadarboties. Gluži kā PSRS mierīgi sadarbojās ar Hitlera Vāciju. Atcerējās par "fašismu" tikai tad, kad friču tanki bija jau pusceļā uz Maskavu. Kamēr Putins neokupēs Aļasku, tikmēr Baltais nams turpinās karot par sava vienīgā Tuvo Austumu sabiedrotā intersēm Tuvajos Austumos, bet Krievijas "impērijas" virzienā tikai zolīdi paklepos, aizliekot mutei priekšā krizuļainu nēzdodziņu. Lai tikai cariņš neapvainojas pa īstam. Ņuņņas.
 • Ina
  0 0 0

  Ina

  Es atvainojos par savu /gandrīz vienmēr/ kategorisko toni. Kad kāda agresora armija iebrūk kaimiņu valsti, uzvedas kā mežoņi /pat ne karavīri/, izdzēš tik daudz nevainīgu dzīvību, iznīcina šīs valsts infrastuktūru u.t.t. , pasaule v i e n a l d z ī g i noskatās, jo redz', tas cars ar jaušami psihiskām novirzē, /gadu gadiem tikai melo/, saka, ka tas tā nav- ukraiņi paši vienkārši nogalina viens otru. Pasaules varenie, dažādas ANO, NATO, lielvalstu kundziīn un kundzītes braukā viens pie otra it kā, lai apstādinātu šo visatļautību, bet viņiem ir tikai runas. Kas notiek? ANO ir kaot kādu pusmiegā iegrimušu onkuļu organizācija? Kāpēc netiek krievu slepkavu organizācija ''Novorosija'' pasludināta par teroristisku organizāciju? Un svarīgākais, kāpēc jau sen uz visa garuma Ukrainas robežas ar Krieviju nestāv miera uzturēšanas spēki, pirms, pavēlot Krievijai atvilkt savu armiju, robežsargus uz savu robežu? Pilnīgi nesaprotami, ka viens satrakojies vadonis var darīt, ko grib. Lielākās ES valstis domā, ka viņus tas neskars. Un kā vēl! Tikai mazliet vēlāk. Iespējams kādi Eiropas valstu vadoņi, uzņēmēji ir nopirkti par koka rubļiem, bet jāatceras, ka nevienam- ne plikadīdam, ne miljonāram kapā nauda nauv vajadzīga, pat, ja pārdod savu Dzimteni.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl