Komentāri
Krievija atļauj Krimai importēt pārtiku no Ukrainas
(Foto: LETA)

Lai izvairītos no pārtikas produktu deficīta, Krievija atcēlusi visus ierobežojumus Ukrainas produkcijas ievešanai okupētajā Krimas pussalā.

Kā pavēstīja Krievijas federālā veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienesta Rosseļhoznadzor vadītāja vietnieks Krimā un Sevastopolē Jurijs Jelanovs, pussalas valdība vērsusies pie Rosseļhoznadzor ar lūgumu atļaut Ukrainas uzņēmumiem, pat nepārbaudītiem, ievest savu produkciju Krimā. Pie šāda lēmumam pussalas vadība nonāca sakarā ar nestabilajām piegādēm ar prāmi pāri Kerčas šaurumam slikto laikapstākļu dēļ. Tāpat tas nepieļautu pārtikas produktu deficītu un cenu celšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šodien uz robežas mēs laižam cauri visus Ukrainas uzņēmumus, sekojam līdzi tam, lai nebūtu pārfasēšanas. Galvenā prasība mums ir iespējamība apskatīt autotransportu un kravas, kuras viņi ved. Tāpēc, ja ved no nepārbaudītiem uzņēmumiem, tad nākas apskatīt visu produkciju,” paziņoja Jelanovs.

Iepriekš Krievija aizliedza ievest Krimā Ukrainas produkciju, bet pēc pussalas varasiestāžu lūgumiem aizliegumu daļēji atcēla.

Krievija februāra beigās okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu, bet martā to anektēja.

Lasi vēl