Komentāri
Krievija atļauj austeru, gliemju un dažu zivju importu no Rietumiem
FOTO: LETA

Krievija ceturtdien no sava saraksta, ar kuru aizliegts Rietumu pārtikas produktu imports, svītrojusi austeres, divvāku gliemjus, jaunos Atlantijas lašus un foreles.

Jaunajā sarakstā, kas publicēts premjerministra Dmitrija Medvedeva kabineta mājaslapā, nosacījumi padarīti stingrāki attiecībā uz piena produktiem. Tajā cita starpā aizliegts zema laktozes līmeņa piens, atļaujot vienīgi specializēto bezlaktozes pienu.

Pērn augustā, reaģējot uz Rietumu sankcijām, kas Krievijai tika noteiktas Krimas aneksijas un Austrumukrainā izvērstās agresijas dēļ, Maskava aizliedza daudzu dārzeņu, augļu, zivju, gaļas, putnu un piena produktu importu.

Jaunais saraksts, kas tika publicēts dažas dienas pēc tam, kad Eiropas Savienība (ES) vēl uz pusgadu pagarināja Krievijai noteiktās sankcijas, būs spēkā līdz 2016.gada augustam.

Ar šo sarakstu aizliegts pārtikas produktu imports no ES, ASV, Kanādas un Austrālijas.

Krievija pērn februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš pagājušā gada aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, ES, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl