Krievijā apturēta humānās palīdzības kolonna

Komentāri
Krievijā apturēta humānās palīdzības kolonna
FOTO: LETA

Krievijā apturēta pretrunīgi vērtētā humānās palīdzības kolonna. Patlaban tā stāvot netālu no Voroņežas pilsētas. Ukraina ir atkārtoti draudējusi, ka kolonna pa viņu valsti nebrauks un apsūdz Krieviju cinismā. 

Nepilnu 300 kravas automašīnu lielā kolonna – vairāku bruņu transportieru pavadīta – ceļu pa Krieviju mēro jau otro dienu. Pa nakti autokolonna apstājās Voroņežā. 300 kilometru attālumā atrodas teroristu kontrolētais Šebekinas robežpunkts, kas arī ir plānots kā sākotnējais punkts, kur atbilstoši Krievijas Ārlietu ministrijas teiktajam palīdzības kravas tiks ievestas Ukrainā. Saskaņā ar otro versiju konvojs negaidīti mainījis kursu un Ukrainā ieradīsies šķērsojot valdības kontrolētu robežpunktu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienā vai otrā gadījumā ar auto kolonnas vidējo ātrumu 60 kilometri stundā robežu ar Ukrainu tā varētu sasniegt šovakar, taču tas kādu ceļu autokolonna izvēlēsies rādīs vai autokolonna Ukrainā iebrauks ar vai bez Ukrainas varasiestāžu akcepta.
Pagaidām nav arī skaidrs kas automašīnas sagaida pierobežā. Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs šodien sacīja, ka ir panākta vienošanās, ka kravas automašīnas pārbaudīs Ukrainas varasiestāžu pārstāvji un tās turpinās ceļu. Tomēr Ukrainas premjers Arsēnijs Jaceņuks uzsver, ka Kijeva šim konvojam Ukrainas teritorijā neļaus iebraukt.

Itar Tass ziņu aģentūra vēsta, ka 2 000 tonnu smagajā kravā ir pārslas, cukurs, bērnu pārtika kā arī liels daudzums medikamentu, guļammaisu un ģeneratoru, taču Sarkanais krusts tā arī nav saņēmis tam apstiprinājumus. Ukrainas premjers Arsēnijs Jaceņuks gan ir paudis neizpratni kādēļ vispār šādu kravu sūtīt.

Kijevas valdība esot saņēmusi sešu miljonu dolāru vērtu ārvalstu palīdzību no tās Rietumu partneriem, kas tiks izmantota humānās krīzes novēršanā Ukrainas austrumos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl