Krievija apstiprinājusi trešo Covid-19 vakcīnu

Krievija apstiprinājusi trešo vakcīnu pret jauno koronavīrusu, sestdien paziņoja Krievijas premjers Mihails Mišustins.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Airita Chekstere

  Airita Chekstere

  Tas nekas kad viņi ir panākuši baigo progesu, nāk pārmaiņu laiks un krieviha dabūs šausmīgu triecienu zaudēs visu jas viņiem ur dārgs, prezidentu, daudzus viņa padotos un viņa aizstavjus, ar vienu vardu sakot,krievija bus visnabzīgkā valsts pasaulē🤭
 • Arnis Speiga

  Arnis Speiga

  Kaut kā pie dirsas mazas ragaviņas,bet sirdī mūžīgs pavasaris.Lai ražo kaut 23 jaunas vakcīnas.Jūs cienijamie ziņu taisītāji stājieties rindā pirmie.Filmējiet,rādiet un visādi citādi izpaužieties.Pilnigi pa tukšo jūsu pūles.Gudrs to nedarīs,stulbam jau tagad nav ko zaudet.Ar nepacietību gaidu jaunas ziņas par šmovidu,pansionātiem,fakcinacijas birojiem,testiem,miroņiem un kariniem.Lai veicās!
 • Raivo Kalējnieks

  Raivo Kalējnieks

  Kārtējā demagoģija gar to Sputņik V vakcīnu, kas ir otrā vai trešā kaut arī uzlabotā versija. Kamēr Eiropas zāļu aģentūra nav apstiprinājusi Krievijas Federācijas Sputņik V oficāli tikmer tas nav aktuāli.Kam tā Krievijas Federācija vispār īpaši interesē,ja vēl kā sadarbības partneris ir neuzticams, kura starptautiskās vienošanās neievēro, ignorē un neņem vērā. Par kādu vēl demokrātija tur Krievijas Federācijā vispār varbūt runas,ja tā praktiski neeksistē.
 • Uldis Millers
 • Ilze Pētersone

  Ilze Pētersone

  Tikai šodien...
  Ja Tu gribi saņemt naudu 10 minūšu laikā, līdz pat 4000 eiro, seko te - rat.lv
  Ātrākā nauda un izdevīgākie nosacījumi.
 • Gunta Brikmane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!