Komentāri

Policijas iecirknī Krievijā nonākušas divas pankroka grupas “Pussy Riot” dalībnieces, kas aizturētas par nesankcionētas protesta akcijas rīkošanu ukraiņu kinorežisora Oļeha Seņcova atbalstam.

Akcija tika sarīkota uz tilta pie Jakutskas cietuma, kur režisors ieslodzīts. Abas aktīvistes uz tilta margām izkāra plakātu ar uzrakstu angliski “Free Sentsov” jeb “Atbrīvojiet Seņcovu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pussy Riot” dalībnieces akcentē, ka vēršanās pret ukraiņu režisoru ir viena no svarīgākajām politiskajām lietām Krievijas vēsturē.

Atgādinām, ka Seņcovu aizturēja pirms trīs gadiem Krievijas okupētajā Krimā kopā ar vēl vienu ukraiņu aktīvistu – Oleksandru Koļčenko. Aizdomās par “teroraktu plānošanu”. Krievijas tiesa viņiem piesprieda attiecīgi 20 un 10 gadu cietumsodu. Uzskatot, ka lieta ir safabricēta, Eiropas Savienība un ASV pieprasīja viņus atbrīvot.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl