Krievijā aizturētas divas pankroka grupas “Pussy Riot” dalībnieces

Komentāri

Policijas iecirknī Krievijā nonākušas divas pankroka grupas “Pussy Riot” dalībnieces, kas aizturētas par nesankcionētas protesta akcijas rīkošanu ukraiņu kinorežisora Oļeha Seņcova atbalstam.

Akcija tika sarīkota uz tilta pie Jakutskas cietuma, kur režisors ieslodzīts. Abas aktīvistes uz tilta margām izkāra plakātu ar uzrakstu angliski “Free Sentsov” jeb “Atbrīvojiet Seņcovu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pussy Riot” dalībnieces akcentē, ka vēršanās pret ukraiņu režisoru ir viena no svarīgākajām politiskajām lietām Krievijas vēsturē.

Atgādinām, ka Seņcovu aizturēja pirms trīs gadiem Krievijas okupētajā Krimā kopā ar vēl vienu ukraiņu aktīvistu – Oleksandru Koļčenko. Aizdomās par “teroraktu plānošanu”. Krievijas tiesa viņiem piesprieda attiecīgi 20 un 10 gadu cietumsodu. Uzskatot, ka lieta ir safabricēta, Eiropas Savienība un ASV pieprasīja viņus atbrīvot.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl