Krievijā aizturētas divas pankroka grupas “Pussy Riot” dalībnieces

Komentāri

Policijas iecirknī Krievijā nonākušas divas pankroka grupas “Pussy Riot” dalībnieces, kas aizturētas par nesankcionētas protesta akcijas rīkošanu ukraiņu kinorežisora Oļeha Seņcova atbalstam.

Akcija tika sarīkota uz tilta pie Jakutskas cietuma, kur režisors ieslodzīts. Abas aktīvistes uz tilta margām izkāra plakātu ar uzrakstu angliski “Free Sentsov” jeb “Atbrīvojiet Seņcovu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pussy Riot” dalībnieces akcentē, ka vēršanās pret ukraiņu režisoru ir viena no svarīgākajām politiskajām lietām Krievijas vēsturē.

Atgādinām, ka Seņcovu aizturēja pirms trīs gadiem Krievijas okupētajā Krimā kopā ar vēl vienu ukraiņu aktīvistu – Oleksandru Koļčenko. Aizdomās par “teroraktu plānošanu”. Krievijas tiesa viņiem piesprieda attiecīgi 20 un 10 gadu cietumsodu. Uzskatot, ka lieta ir safabricēta, Eiropas Savienība un ASV pieprasīja viņus atbrīvot.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl