Krievijā aiztur kanibālu pāri – viņi apēduši un nogalinājuši ap 30 cilvēku

31 komentārs

Krieviju šokējušas ziņas par laulātu pāri, kas gadiem ilgi pārtikā lietojis cilvēku gaļu. Remontstrādnieks un medmāsa no Krasnodaras nogalinājuši un apēduši vismaz 30 cilvēkus, no viņu gaļas gatavojuši konservus. Policija veikusi kratīšanu kanibālu dzīvoklī un uzgājusi baisus skatus. Brīdinām, ka sižetā redzami nepatīkami kadri.

Policija kanibāliem uz pēdām nāca pēc tam, kad kāds strādnieks atrada mobilo telefonu, kurā ieraudzīja baisas ainas: selfijus ar atdalītām cilvēku ķermeņa daļām. Šajā laikā Krasnodaras aviācijas skolas teritorijā tika atrasts maiss un spainis ar sievietes ķermeņa daļām, pie kurām bija pozējis telefona īpašnieks. Kļuva skaidrs – telefona īpašnieks, visticamāk, ir slepkava.

“Policija noskaidroja īpašnieka identitāti, un piedāvāja viņam atdot telefonu. Ar 35 gadus veco Krasnodaras iedzīvotāju tika sarunāta tikšanās. Tās laikā viņš tika aizturēts,” skaidro policijas pārstāve Marija Pirogova.

35 gadus vecais Dmitrijs ir remontstrādnieks, viņa sieva Natālija – medmāsa. Sievietei savulaik veiktas psihiatriskās ekspertīzes, un viņa nav atzīta par nepieskaitāmu vai ar garīgām novirzēm.

Krievijas drošības iestāžu rīcībā ir informācija, ka aizdomās turētie ir nonāvējuši un apēduši vismaz septiņus cilvēkus, bet Dmitrijs un Natālija apgalvo, ka upuru esot 30. Kaimiņiem jau bija aizdomas, ka pārītis ir dīvains.

“Redzēju viņu, parasti slēdzot durvis vaļā, sveicinājāmies. Likās adekvāts, bet mīmika nodeva, ka viņš nav pārāk psihiski vesels cilvēks,” stāsta kaimiņš Deniss.

Kanibālu dzīvesvietā uzgāja šausminošus pierādījumus – cilvēku ķermeņu fragmentus, un burkas ar konservētu cilvēku miesu. Eksperti veiks abu kanibālu psihisko ekspertīzi. Zināms, ka pārim paticis lielos apjomos lietot alkoholu.

TOP komentāri

 • Jānis Reblis
  +14 +14 0

  Jānis Reblis

  Labākais ka man virs video Latplanta garšvielu reklāmas rullītis, kā saka lai gaļa gardāka
 • Gundega Damškalne
 • Eldars Salvis Ozolinsh
  +6 +2 -4

  Eldars Salvis Ozolinsh

  Nu ja neskaita sīkumu par slepkavošanu, tad pats gaļas ēšanas fakts jau nav nekas baigi īpaš...
  Ticiet man- dažā labā belašā vai paviljona desā, iespeejams, ne tādi vien brīnumi ēsti...
  Un galu galā:" Gaļa paliek gaļa," teica O'Vaverlī un noslēpa sava vīra līķi ankambarī.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl