Komentāri
Krievija aizliegs Ukrainas aviokompānijām ielidot Krievijas gaisa telpā
FOTO: SCANPIX

Aizliegums stāsies spēkā jau 25. oktobrī. Krievijas amatpersonas norāda, ka šis ir atbildes solis Ukrainas rīcībai, pagājušajā nedēļā aizliedzot Krievijas aviokompāniju lidojumus uz Ukrainu.

Ukrainas izdotie ierobežojumi attiecas arī uz Krievijas tranzītreisiem, ja tajos tiek vestas militārās kravas vai karavīri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ukraina šādu soli skaidro ar to, ka par spīti pamieram, Krievija turpina sūtīt ieročus separātistiem Ukrainas austrumos.

Jau ziņojām, ka kopš konflikta sākuma Ukrainas austrumos dzīvību zaudējuši jau gandrīz 8000 cilvēku, un teju pusotrs miljons bijuši spiesti doties bēgļu gaitās.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl