Krievi savu valsti patlaban vērtē augstāk nekā jebkad

Komentāri
Krievi savu valsti patlaban vērtē augstāk nekā jebkad
Foto: EPA/LETA

68% Krievijas iedzīvotāju uzskata, ka Krievijai ir liels spēks un tā spēlē lielu lomu starptautisko problēmu risināšanā, liecina jaunākie pētījumu centra Levada centrs aptaujas dati. Šis ir pozitīvākais novērtējums valsts vēsturē.

Ekonomiskās situācijas un cenu pieauguma dēļ tika prognozēts daudz zemāks iedzīvotāju vērtējums.
Iepriekš sociālā pētījumu centra publiskotā aptauja liecināja, ka Krievijas sabiedrībā šobrīd valdošā attieksme pret Rietumiem ir tik negatīva, kāda tā nav bijusi kopš Padomju Savienības sabrukuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eksperti norāda, ka pēdējā laikā veikto aptauju rezultāti liecina par neticami agresīvas un ļoti prasmīgi izstrādātas propagandas iedarbību uz Krievijas sabiedrību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl