Komentāri
VIDEO: Krievi Maskavā “gāž veikalu” un izķer elektronikas preces
Foto: REUTERS/SCANPIX

”Ja jūs plānojat kaut ko iegādāties, tad jums tas jādara tagad. Pašreizējos apstākļos ir labi veidot ASV dolāru uzkrājumus, bet, krājot rubļus, nav izredžu vēlāk kaut ko nopirkt lētāk,” tā savu izvēli doties uz elektronikas preču veikalu skaidroja kāds tur satikts pircējs Dmitrijs Rajenko.

Kāds cits pircējs, IT jomā strādājošais Aleksejs Malakovs, atzina, ka ir iegādājies jaunu viedtelefonu Nexus 5, kā arī daudzas citas elektropreces, piemēram, jaunu veļas mazgājamo mašīnu. Par to A. Malakovs esot samaksājis 30 tūkstošus rubļu (aptuveni 443 ASV dolāru), taču jau nedaudz vēlāk tā esot maksājusi 38 tūkstošus rubļu (aptuveni 561 ASV dolāru).

Lūk, video:

Jau ziņojām ka rubļa svārstību dēļ Apple apturējusi iPhone pārdošanu Krievijā

ASV datortehnoloģiju kompānija Apple ir apturējusi savu viedtālruņu iPhone, planšetdatoru iPad un citas produkcijas pārdošanu interneta veikalos Krievijā. Krievijas rubļa kursa krišanās dēļ importēto preču pārdevējiem Krievijā esot grūti fiksēt to vietējās cenas, savu lēmumu pamatoja amerikāņu kompānija Apple.

Otrdien Krievijas rublis zaudēja 20% no savas vērtības un piedzīvoja dramatiskāko vērtības kritumu kopš 1998. gada finanšu krīzes. Trešdienas rītā Maskavas biržā rubļa kurss palielinājās līdz 87 rubļiem par vienu eiro un 70 rubļiem par vienu ASV dolāru.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl