Komentāri
Kremlis uzskata, ka Rietumi grib režīma maiņu Krievijā
(Foto: LETA)

Rietumu noteiktās sankcijas Krievijai nav vērstas vienkārši uz Maskavas politikas maiņu tādā vai citādā jautājumā, bet gan uz režīma maiņu, sestdien paziņoja Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs.

Pēc viņa teiktā, agrāk sankcijas pret citām valstīm izstrādāja tādā veidā, lai tās nekaitētu sociālajai sfērai, ekonomikai, bet gan mērķtiecīgi skartu izvēlētu eliti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šodien viss ir pilnīgi otrādi. Rietumvalstu līderi publiski paziņo: sankcijas jāpadara tādas, lai tās sagrautu ekonomiku un izraisītu tautas sacelšanos,” paziņoja Lavrovs. “Rietumi viennozīmīgi parāda, ka runa nav par to, ka viņi grib mēģināt izmainīt Krievijas politiku, kas pats par sevi ir iluzori, bet gan viņi grib nomainīt režīmu.”

Tajā pašā laikā Lavrovs pavēstīja, ka Krievija negrasās atteikties no sadarbības ar Eiropas Savienību (ES), taču attiecības vairs nebūs tādas pašas kā agrāk.

“Neviens negrasās šaut sev kājā, atsakoties no sadarbības ar Eiropu, taču visi saprot, ka bizness kā parasti vairs nav iespējams,” sacīja Lavrovs, apgalvojot, ka agrāk attiecības starp Krieviju un ES nebija vienlīdzīgas. “Bizness viņiem bija tāds: Krievija jādara šis, Krievijai jādara tas.”

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, Eiropas Savienība, ASV un citas Rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl