Kremlis paziņo par Krievijas izstāšanos no atomieroču izejvielu kontroles līgumiem

2 komentāri

Pēc ilgstošas mētāšanās ar pārmetumiem Sīrijas militārā konflikta saasināšanā ASV pārtraukušas sarunas ar Krieviju par pamieru Sīrijā un kopīgu vēršanos pret teroristiem. Amerikāņu lēmums nācis klājā vienlaikus ar Krievijas paziņojumu, ka pārtrauc vienošanos ar ASV par atbrīvošanos no kodolieročos izmantojamā plutonija.

Rīkojumu apturēt vienošanos ar ASV par atbrīvošanos no kodolieročos izmantojamā plutonija Krievijas prezidents Vladimirs Putins deva, pamatojoties, ka amerikāņi paši neievēro šo vienošanos, atbrīvojoties no plutonija veidā, kas ļauj tai saglabāt savas aizsardzības spējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apturētā vienošanās paredzēja, ka ASV un Krievija katra atbrīvosies no 34 tonnām liekā plutonija, ar kuru ir pietiekami 17 000 atombumbu izgatavošanai.

Putina paziņojums saasināja abu lielvaru attiecības. Tagad ASV sarunas par pamieru Sīrijā ar Krieviju pārtrauktas.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl