Kremlis paziņo, ka nevakcinētajiem būs ierobežotas darba iespējas

39 komentāri
Kremlis paziņo, ka nevakcinētajiem būs ierobežotas darba iespējas
AFP/SCANPIX

Krievijā cilvēki, kas nebūs vakcinējušies pret Covid-19 vai ieguvuši imunitāti pēc pārslimošanas, nevarēs strādāt atsevišķās profesijās un varētu tikt pakļautu diskriminācijai, paziņojis Kremlis.

“Realitāte ir tāda, ka diskriminācija neizbēgami sāksies. Cilvēki bez vakcinācijas vai imunitātes nevarēs strādāt visur. Tas nav iespējams. Tas radīs draudus apkārtējiem,” žurnālistiem norādījis Kremļa preses pārstāvis Dmitrijs Peskovs.

Lasi vēl – Tiesībsargs par vakcinēšanos: Valsts nevar pieļaut atsevišķu indivīdu intereses likt augstāk par sabiedrības vairākuma interesēm

Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirmdien brīdināja, ka epidemioloģiskā situācija vairākos Krievijas reģionos pasliktinās, un varasiestādes sākušas apsvērt ideju par regulāru revakcināciju, lai apturētu jaunus vīrusa viļņus.

Krievijā 24 stundu laikā reģistrēti 16 715 jauni Covid-19 gadījumi un 546 Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, kas ir lielākais vienas dienas laikā mirušo skaits kopš februāra.

Varasiestādes mēģina pārliecināt cilvēkus vakcinēties, piedāvājot iespēju laimēt jaunas automašīnas un dzīvokļus, kā arī liekot saprast, ka nevakcinēšanās rezultātā var nākties zaudēt darbu vai ienākumus.

Kremlis piektdien vīrusa straujajā izplatībā vainoja cilvēku vilcināšanos vakcinēties un nihilismu.

Krievija ir apstiprinājusi četras pašmāju Covid-19 vakcīnas un pārdevusi savu “Sputnik V” vakcīnu daudzām ārvalstīm.

39 komentāri