Kremlis atzīst Donbasa separātistu rīkotās vēlēšanas

Komentāri
Kremlis atzīst Donbasa separātistu rīkotās vēlēšanas
Foto: REUTERS/SCANPIX

Svētdien, 2. novembrī, notikušās parlamenta un prezidenta vēlēšanas separātistu kontrolētajās Ukrainas Donbasa teritorijās ir “farss zem tanku un automātu stobriem”, paziņojis Ukrainas prezidents Petro Porošenko. Tikmēr Maskava atzinusi šīs vēlēšanas par leģitīmām.

Donbasā separātistu rīkotās vēlēšanas ir nosodījušas arī ASV un Eiropas Savienība (ES). Jaunā ES augstā pārstāve ārlietās Frederika Modžerīni ir sacījusi, ka balsojums ir jauns šķērslis mieram.

ES jau iepriekš bija draudējusi, ka gadījumā, ja Krievija atbalstīs Donbasa separātistu vēlēšanas, tā vērsīsies pret Krieviju ar jaunām sankcijām.

Sākotnējie pašpasludināto republiku prezidenta vēlēšanu rezultāti “Doņeckas tautas republikā” liecina, ka pārliecinoši uzvarējis pašpasludinātās republikas vadītājs Aleksandrs Zaharčenko. Viņš ieguvis vairāk nekā 70% balsu. Līdzīgs rezultāts esot Luhanskā, kur lielāko daļu balsu ieguvis tur ieceltais premjers Igors Plotņickis – viņš separātistu vēlēšanās esot ieguvis vairāk nekā 60% balsu.

Lūk, foto no Donbasa!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl