Kremļa opozicionāram Navaļnijam uzbrukumā Maskavā traumēta acs

Komentāri
Kremļa opozicionāram Navaļnijam uzbrukumā Maskavā traumēta acs
Foto: Scanpix

Maskavā noticis uzbrukums Kremļa varas pretiniekam, opozicionāram Aleksejam Navaļnijam. Politiķim sejā ieliets briljantzaļais šķīdums, traumējot aci.

Uzbrukums noticis pie Korupcijas apkarošanas fonda biroja. Nepilnu divu mēnešu laikā šī ir jau otrā reize, kad Navaļnijs apliets ar briljantzaļo šķīdumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Kremļa opozicionārs Navaļnijs

Līdzīgs atgadījums notika 20. martā Barnaulā, kur Navaļnijs bija ieradies atklāt priekšvēlēšanu štābu. Navaļnijs ir viens no pazīstamākajiem Krievijas opozīcijas pārstāvjiem. Decembrī viņš paziņoja par nodomu kandidēt nākamajās prezidenta vēlēšanās. Taču tiesa atzina viņu par vainīgu lietā par naudas izlaupīšanu, piespriežot viņam piecu gadu cietumsodu nosacīti, tas viņam liedz kandidēt prezidenta vēlēšanās.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl