Kravas automašīnā atrastie 39 līķi ir ķīnieši, ziņo britu medijs

1 komentārs
Kravas automašīnā atrastie 39 līķi ir ķīnieši, ziņo britu medijs
AP / SCANPIX

Visi trešdien Eseksas grāfistē Lielbritānijā aizturētās kravas automašīnas konteinerā uzietie 39 bojāgājušie ir ķīnieši, vēstī britu “Sky News”.

Upuru vidū ir vīrieši un sievietes, kā arī viens pusaudzis.

Par iespējamo noziegumu policijai ziņojis kāds aculiecinieks, kura uzmanību pievērsa automašīnas izskats. Proti, kravas transportlīdzeklis bija aprīkots ar lieliem, hromētiem izpūtējiem. Aizdomas esot radījis arī vilcēja virsbūves krāsojums un aerogrāfija. Līdz ar to tālbraucēju sfēras pārzinātājs nosprieda, ka automašīna izskatās pārāk dārga ierastiem loģistikas pakalpojumiem. Tā vairāk atgādinājusi privātu transportlīdzekli.

Automašīna reģistrēta Bulgārijā, ko sākotnēji uzskatīja par šausminošās kravas sākumpunktu. Taču Bulgārijas premjerministrs paziņoja, ka valstij neesot nekādas saistības ar šo “fūri”, jo tā kopš 2017. gada nav pat iebraukusi Bulgārijā.

Šobrīd tiek izskatīta versija, ka smagā automašīna Lielbritānijā ieradusies no ostas Beļģijā. Izmeklētāji gan vēl nekomentē, kurā brīdī konteinerā tika ievietoti visi bojāgājušie ķīnieši.

Iepriekš arī ziņots, ka konteineris bija aprīkots ar saldēšanas iekārtām, un brīdī, kad tajā atradās bojāgājušie, temperatūra bija -25 grādi pēc Celsija.

Jāpiebilst, ka ir aizturēts 25 gadus vecais kravas automašīnas vadītājs Mo Robinsons.

1 komentārs