Komentāri
Krāšņi skati! Nīderlandē un Beļģijā sācies tulpju ziedēšanas laiks
Foto: AFP / LETA

Nīderlandē un blakus esošajā Beļģijā visās varavīksnes krāsās “daiļojas” pļavas un glīti iekoptie ziedu lauki.

Beļģijā katru gadu ierodas tūkstošiem interesentu, bruņojušies ar pacietību un fotokamerām, lai apskatītu Halles mežu. Tas atrodas starp Flandriju un Valoniju, pavisam netālu no galvaspilsētas Briseles. Tur simtiem hektāru platībā mežu pārņēmušas zilās meža pulkstenītes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puķu sega meža biezoknī sniedzas iespaidīgi tālu, taču skaistums nesaglabājas ilgu laiku. Savā pilnbriedā gleznainās pulkstenītes iespējams apskatīt vien septiņas līdz desmit dienas. Pēc tam spožos saules starus aizsedz zaļojošie koki un puķes diemžēl novīst, un ciemiņiem no visas pasaules nākas gaidīt vēl vienu gadu, lai apbrīnotu beļģu mežus. Martīne un Karels van Dammes baudīt skaisto skatu nāk jau četrdesmit gadus. Karels, kā jau puķu segas eksperts, norādīja, ka vēsais laiks varētu ļaut pulkstenītēm ziedēt nedaudz ilgāku laika periodu.

Foto

Apburošajiem skatiem Beļģijā cenšas turēt līdzi arī kaimiņvalsts Nīderlande. Tur cītīgi iekoptajos tulpju laukos sācies tulpju sezonas trakums, piesaistot neskaitāmus tūristu viļņus. Keukenhofas tulpju lauki uzskatīti par pasaulē lielāko puķu dārzu un šīs dobes ik gadu apkopj trīsdesmit dārznieki. Tūristiem gan jāpasteidzas, lai apskatītu nepārskatāmos tulpju laukus – Keukenhofa parks atvērts vien astoņas nedēļas.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl