Koronavīruss Baltijas valstīs: Igaunijā apstiprināti 1774 saslimšanas gadījumi, bet Lietuvā – 1541

Pievienot komentāru
Koronavīruss Baltijas valstīs: Igaunijā apstiprināti 1774 saslimšanas gadījumi, bet Lietuvā – 1541
LETA / INFOGRAM

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta septiņiem cilvēkiem, paziņojis Nacionālais sabiedrības veselības centrs.

Līdz ar to pavisam Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu konstatēta 1541 cilvēkam. No Covid-19 miruši 56 cilvēki, bet vēl sešiem ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits. Izveseļojušies 997 cilvēki.

Savukārt Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl četriem cilvēkiem, svētdien paziņojis Veselības departaments.

Līdz ar to apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 1774. No vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši kopumā 63 cilvēki.

938 cilvēkiem slimības vēsture slēgta, un tas nozīmē, ka viņi ir izveseļojušies. Vēl 504 cilvēkiem pozitīvs vīrusa tests bijis pirms vairāk nekā 28 dienām, viņi neatrodas slimnīcā un gaida apstiprinājumu par izveseļošanos.

Pavisam Igaunijā veiktas aptuveni 69 000 analīzes nolūkā noskaidrot inficēšanos ar jauno koronavīrusu. Aizvadītās diennakts laikā veikts 681 tests.

43 pacienti ārstējas slimnīcās, un četriem no viņiem nepieciešama plaušu mākslīgā ventilēšana.