Komentāri
Kopš Krievijas lidmašīnas katastrofas Ēģipte piedzīvo ekonomisko ”krahu”
FOTO: LETA

Kopš traģiskās lidmašīnas katastrofas Ēģiptes tūrisma nozare ik dienas cieš miljoniem eiro lielus zaudējumus.

Pustukšas viesnīcas un pludmales – šāda ir Ēģiptes viesnīcnieku ikdiena pēc 31. oktobra notikumiem, kad, avarējot Krievijas lidmašīnai, dzīvību zaudēja 224 cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš traģiskās nelaimes vairākas valstis, tostarp Latvija, masveidā evakuē savus pilsoņus no tūristu iecienītajiem kūrortiem. Krievijas prezidents Vladimirs Putins devis rīkojumus pārtraukt lidojumus uz visām Ēģiptes pilsētām.

Tikmēr Ēģiptes tūrisma nozarē strādājošie atzīst, ka notikušais radīs pamatīgu krahu Ēģiptes ekonomikai.

”Katru gadu Ēģiptē ierodas vairāk nekā miljons tūristu no Krievijas, 500 000 britu un vēl 400 000 citu valstu iedzīvotāju. Tas nozīmē, ka mēs zaudējam 40% ienākumu,” stāsta Ēģiptes tūrisma nozares pārstāvis.

Ēģiptei tūrisms ir viens no svarīgākajiem ienākumu avotiem un sasniedz 10% iekšzemes kopprodukta (IKP).

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl